Team

Wij zijn een hardwerkend team gevestigd in het hart van Strijp-S in Eindhoven.
Graag een gezicht bij de mensen? Kijk hier onder.

  • Jochem van Kapel

    Oprichter / Directeur

    Ooit zowel ontwerper als programmeur. Nu vooral directeur. Bezig met de grote lijnen en de grote projecten.

    jochem@lessormore.nl
  • Tim Scholten

    Oprichter / Adjunct-Directeur

    Maakte al websites toen hij nog haar had. Begeleid tegenwoordig bedrijven in het ontwikkelproces van online systemen.

    tim@lessormore.nl
  • Wendy Bos

    Sales manager

    Sales is echt haar ding. Contact met Wendy is een fijn contact. Is ze niet aan het bellen? Dan staat ze op de tennisbaan.

    wendy@lessormore.nl
  • Patrick Leijte

    Project manager

    Bezit die zeldzame combinatie van creativiteit en structuur. Veel ervaring met innovatieve projecten managen, veel kunde in elk project.

    patrick@lessormore.nl
  • Renée Franssen

    Office Manager

    Renée werkte jaren in de hotellerie en gebruikt haar skills nu in Office Management. Op zondag gaat haar tv op standje Formule 1!

    renee@lessormore.nl
  • Koen de Greef

    Wordpress Developer

    Weet alles van WordPress. Punt uit. Klimt in zijn vrije uurtjes naar grote hoogte met zijn sport boulderen. Held.

    koen@lessormore.nl
  • Darren Rooijakkers

    Allround Developer

    En dan ook echt allround. Weet van alles wat en extra veel over het opzetten van robuuste digitale funderingen.

    darren@lessormore.nl
  • Johnny Nas

    Front-end Developer

    Draait zijn hand niet om voor het realiseren van een complexe front-end of spelen in het Nederlandse rugbyteam.

    johnny@lessormore.nl
  • Bart Jakobs

    Back-end Developer

    Naast programmeerheer ook cabaretier in opleiding. Lachen kan je met hem zeker, maar hij is ook (wel eens) serieus.

    bart@lessormore.nl
  • Hakim Midhat

    UX / UI designer

    DJ, online marketeer, maar vooral: erg goed in webdesign. Snel, kwalitatief, in 1 keer raak, je houdt ‘m bijna niet bij.

    hakim@lessormore.nl
  • Ruud Crommentuijn

    UX / UI designer

    De aandacht die hij aan details besteedt is van een andere orde. Naast een buitengewoon ontwerper is hij een kersverse vader.

    ruud@lessormore.nl
  • Xander Meijering

    UX Designer

    Ontwerper in hart en nieren. Studeerde cum laude af aan de TU/e en zorgt er nu voor dat de gebruiker altijd voorop staat.

    xander@lessormore.nl
  • Jorian Dane

    UX Designer

    Jorian is een manusje van alles. Van concept tot onderhoud, van code tot hardware. In zijn vrije tijd koopt hij Alibaba leeg.

    jorian@lessormore.nl
  • Emiel van den Brink

    Stagiair

    Stagiair van het Sint Lucas dat hier op een steenworp afstand is gevestigd. Hij weet straks alles van servers!

  • Sjors Verhoef

    Stagiair

    Stagiair van de Fontys ICT & Media. Hij gaat WordPress nog gebruiksvriendelijker maken voor onze klanten.

  • Stagiair

    Elk half jaar hebben wij een stage plaats beschikbaar. Zoek jij een leuke stageplek en hou je van programmeren? Neem dan contact met ons op.

Onderdeel van dit team worden?

De deur staat altijd open voor nieuw talent!