Team

Benieuwd wie al dat moois maken?
Bekijk het team hieronder.

  • Jochem van Kapel

    Directeur

    Zet zijn creatieve vermogen in om ideeën en concepten naar een hoger niveau te tillen en de ontwikkeling te begeleiden.

    jochem@lessormore.nl
  • Tim Scholten

    Adjunct-Directeur

    Maakte al websites toen hij nog haar had. Tegenwoordig voornamelijk bezig met de bedrijfsfinanciën en administratie.

    tim@lessormore.nl
  • Darren Rooijakkers

    Allround Developer

    En dan ook echt allround. Weet van alles wat en extra veel over het opzetten van robuuste digitale funderingen.

    darren@lessormore.nl
  • Johnny Nas

    Front-end Developer

    Draait zijn hand niet om voor het realiseren van een complexe front-end of spelen in het Nederlandse rugbyteam.

    johnny@lessormore.nl
  • Koen de Greef

    Wordpress Developer

    Weet alles van WordPress. Punt uit. Blijkt daarnaast een verborgen talent voor project management te hebben. Held.

    koen@lessormore.nl
  • Bart Jakobs

    Back-end Developer

    Naast programmeerheer ook cabaretier in opleiding. Lachen kan je met hem zeker, maar hij is ook (wel eens) serieus.

    bart@lessormore.nl
  • Fleur Henskens

    Office Manager

    Onze office managester. Zonder haar zouden we ontsporen. Ze houdt het zaakje draaiende en zorgt goed voor ons.

    fleur@lessormore.nl
  • Xander Meijering

    UX Designer

    Deze alleskunner studeerde cum laude af aan de TU/e en zorgt er nu voor dat de gebruiker altijd voorop staat!

    xander@lessormore.nl
  • Stagiair

    Elk half jaar hebben wij een stage plaats beschikbaar. Zoek jij een leuke stageplek en hou je van programmeren? Neem dan contact met ons op.

Onderdeel van dit team worden?

De deur staat altijd open voor nieuw talent!