Team

Wij zijn een hardwerkend team gevestigd in het hart van Strijp-S in Eindhoven.
Graag een gezicht bij de mensen? Kijk hier onder.

  • Jochem van Kapel

    Oprichter / Directeur

    Zet zijn creatieve vermogen in om ideeën en concepten naar een hoger niveau te tillen en de ontwikkeling te begeleiden.

    jochem@lessormore.nl
  • Tim Scholten

    Oprichter / Adjunct-Directeur

    Maakte al websites toen hij nog haar had. Begeleid tegenwoordig bedrijven in het ontwikkelproces van online systemen.

    tim@lessormore.nl
  • Wendy Bos

    Sales manager

    Sales is echt haar ding. Contact met Wendy is een fijn contact. Is ze niet aan het bellen? Dan staat ze op de tennisbaan.

    wendy@lessormore.nl
  • Patrick Leijte

    Project manager

    Hij heeft alles onder controle en is de rust zelve. Een project gemanaged door Patrick wordt hoe dan ook een succes!

    patrick@lessormore.nl
  • Fleur Henskens

    Office Manager

    Onze office managester. Zonder haar zouden we ontsporen. Ze houdt het zaakje draaiende en zorgt goed voor ons.

    fleur@lessormore.nl
  • Koen de Greef

    Wordpress Developer

    Weet alles van WordPress. Punt uit. Blijkt daarnaast een verborgen talent voor project management te hebben. Held.

    koen@lessormore.nl
  • Darren Rooijakkers

    Allround Developer

    En dan ook echt allround. Weet van alles wat en extra veel over het opzetten van robuuste digitale funderingen.

    darren@lessormore.nl
  • Johnny Nas

    Front-end Developer

    Draait zijn hand niet om voor het realiseren van een complexe front-end of spelen in het Nederlandse rugbyteam.

    johnny@lessormore.nl
  • Bart Jakobs

    Back-end Developer

    Naast programmeerheer ook cabaretier in opleiding. Lachen kan je met hem zeker, maar hij is ook (wel eens) serieus.

    bart@lessormore.nl
  • Hakim Midhat

    UX / UI designer

    Zijn kleurenpalet lijkt groter dan die van een gemiddeld mens. Naast unieke websites ‘ontwerpt’ hij ook muziek als DJ.

    hakim@lessormore.nl
  • Ruud Crommentuijn

    UX / UI designer

    De aandacht die hij aan details besteedt is van een andere orde. Naast een buitengewoon ontwerper is hij een kersverse vader.

    ruud@lessormore.nl
  • Xander Meijering

    UX Designer

    Deze alleskunner studeerde cum laude af aan de TU/e en zorgt er nu voor dat de gebruiker altijd voorop staat!

    xander@lessormore.nl
  • Stagiair

    Elk half jaar hebben wij een stage plaats beschikbaar. Zoek jij een leuke stageplek en hou je van programmeren? Neem dan contact met ons op.

Onderdeel van dit team worden?

De deur staat altijd open voor nieuw talent!